Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | lemo 00 to BNC |
| Brand Name | TMTECK |
| Origin | Mainland China |
| country of origin | china |
| cable type | single RG174 cable |
| cable length | 2m |
| cable connector | lemo 00 to BNC |
Instock
There are no reviews yet.