Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 50 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | V-1200 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Visible Spectrophotometer |
| Model | V-1200 |
| Wavelength range | 325-1000NM |
| Wavelength accuracy | ±1NM |
| Photometric accuracy | ±0.3%T (0-100%T), ±0.002A (0-0.5A), ±0.004A (0.5-1A) |
| Stray light | ≤0.0596T@340nm |
| Stability | ±0.002A |
| Noise | ±0.0005A (at 500nm) |
| Product number | GZ3354B |
Instock
There are no reviews yet.