Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX, 3nh |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HG60s |
| Power | Electronic |
| Measuring Angle | 60angle |
| Measuring Time | 0.5s |
| Language | Chinese/English |
| Dimension | 160mm*75mm*90mm |
| Interface | USB/RS-232 |
| Weight | 350g |
| Division Value | 1GU |
| Battery | 3.7V, 3200mAh Li-ion Battery, >10000 times(within 8 hours) |
| Display | TFT 3.5 inch, capacitive touch screen |
| Optional Accessories | Miniature Printer |
Instock
There are no reviews yet.