Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX, eastong |
| Origin | Mainland China |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | etb1986 |
| projecting angle | 60 degree |
| color | black |
| dimension | 115mm*65mm*25mm |
| weight | 100g |
| power | 1.5V*2 |
| display | LCD display |
| measure range | 0-1000Gu |
| measuring window | 4.5mm |
| product name | etb1986 usb gloss meter |
| Function | usb save |
Instock
There are no reviews yet.