Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX, Linshang |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | LS192 |
| Power | Electronic |
| Model Type | LS192 glossmeter |
| Measure angle | 60° |
| Measuring Light spot | 9mm*15mm |
| Minimum test material size | 20mm*10mm |
| Test Range | 0-1000GU |
| Resolution | 0.1GU |
| Repeatability | 0-100GU:±0.2GU ; 100-1000GU:±0.2% |
| Zero error | 0.1GU |
| Battery capacity | rechargeable lithium3.7V@1000mAh |
| Charging interface | USB(Type-C) |
Instock
There are no reviews yet.