Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XM6 |
| Brand Name | TERRIFIC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Description | Gloss Meter |
| Measure Range | 0~1999 GU |
| Measure Area | 1.5X3 |
| Projection Angle | 60 Degrees |
| Deviation | ±1.5% |
| Accuracy | 0.1 |
| Application | Measure Metal, Stone, Marble, Wood, Plastic, Leather, etc. |
| Size | 131X39X81mm |
| Weight | 186g |
Instock
There are no reviews yet.