Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 8 cm |
| is_customized | None |
| Model Number | MA6 |
| Brand Name | TERRIFIC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Application | Gloss Brightness Color Tester Meter Measuring Caliber |
| Measuring Range | 0.0~199.5GU |
| Differentiate Accuracy | 0.5GU |
| Measuring Area | 9*18mm |
| Deviation | ±1.0 |
| Projection Angle | 60 degree |
| Size | 131X39X81mm |
| Weight | 186g |
Instock
There are no reviews yet.