Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | AS813 |
| Brand Name | SMART SENSOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Measuring Range | 1-200, 000 Lux tools |
| Unit Selection/Measure Selection | lux / FC, Auto |
| Power Supply | 9V Battery |
| Accuracy | ±5%rdg±10dgts |
Instock
There are no reviews yet.