Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | None |
| Model Number | RM-206 |
| Brand Name | SOZZDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Range | 0%~100% |
| Resolution | 0.1% |
| Accuracy | ±1% |
| Repeatability | 0.3% |
| Measuring Area | 7mmx14mm (Ellipse) |
| Power Supply | 3.7 V Lithium Ion Rechargeable Battery |
| Size | 141mmx45mmx79mm |
| Weight | 310g (Including Batteries) |
Instock
There are no reviews yet.