Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm, 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.