Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | DSTF213 |
| Brand Name | Glow Guards |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.