Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 14 cm |
| Warning | keep fire away |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Brand Name | cxf |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 12+y, 18+, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.