Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 20 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Filling | PP Cotton |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Dimensions | about 20-29cm |
Instock
There are no reviews yet.