Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Warning | no |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | C1226 |
| Brand Name | MIAOOWA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.