Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Warning | keep away from fire |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 2m |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | XA2159 |
| Brand Name | BABIQU |
| CN | Jiangsu |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.