Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 8 cm |
| Warning | NO FIRE |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 30cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | Simulation Funny Fish |
| Brand Name | DOYOUDO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.