Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 8 cm |
| Warning | no fire |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | Capybara Plushie |
| Brand Name | DOYOUDO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.