Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | PP Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.