Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.158 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 15 cm |
| Warning | no |
| Theme | Animals & Nature, Music |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | Maoguai Sullivan |
| Brand Name | Bandai |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 18+, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.