Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | no |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | Foam Rubber |
| Model Number | 265 |
| Brand Name | pangcangshu |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.