Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | Nanoparticle |
| Model Number | Kirby Plush |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.