Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | 422645 |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
| Soft Stuffed Toys for Kids | Bat Plush Toy |
| Kawaii Animal Rabbit Doll Toys | Birthday Graduation Gift |
Instock
There are no reviews yet.