Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | UL |
| Height | 31cm-50cm, 51cm-99cm |
| Filling | PP Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.