Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Warning | keep fire away, keep fire away |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | 3C, CE |
| Height | 31cm-50cm, 51cm-99cm, 100cm-150cm |
| Filling | PP Cotton |
| Brand Name | GFPAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Recommend Age | 18+ |
Instock
There are no reviews yet.