Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | no |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | Pokemon Arceus |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Shape category | Pokemon Arceus |
| Fill material | PP cotton |
| Plush classification | Short plush |
| height | Length 28cm, width 28cm |
| Applicable age | Juvenile (7-15 years old) |
Instock
There are no reviews yet.