Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Warning | Keep away from fire |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Filling | PP Cotton |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| bat plush | movable plush doll |
Instock
There are no reviews yet.