Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.239 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | / |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Filling | PP Cotton |
| Model Number | / |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan, Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.