Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, UL |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Lighting |
| Output Interface | LIGHTNING |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Compatible Model1 | Battery Pack Monitoring Widget |
| Compatible Model2 | Charging Animation Pop-Up |
| Compatible Model3 | Portable Power Bank |
| Compatible Model4 | For iPhone12 13 14 15 16 Series |
| Compatible Model5 | All mobile phones that support wireless charging |
Instock
There are no reviews yet.