Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium Iron Phosphate, LiFePO4 |
| Capacity(Ah) | 108000mAh 60000mah |
| Model Number | AP400 500W 200W Power Station 100W Solar Panel |
| Wattage | 500W |
| Brand Name | CTOLITY |
| Voltage | 230v, 110V |
| Plug Type | Eu plug |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Power | 500W |
| Built-in Battery | 108000mAh |
| Frequency | 50hz 60hz |
| Weight | 6.2kg |
| Multi-Protections | Short-circuit protection, Over-current protection, Over-voltage protection, Low-voltage protection, Over-load Protection, Over-temperature protection |
| AC output port | US UK EU JP Universal |
| Feature | Outdoor Power, Emergency Generator, Emergency power generation equipment, portable power generator |
| AP400 | 500W 345.6 Wh 108000 mAh |
| AP200L | 200w 192Wh 60000mAh |
Instock
There are no reviews yet.