Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB |
| Output Interface | Triple USB, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Model | AOC-PO10 |
| Battery Capacity | 40000mAh |
| Number of Ports | 3 USB-C, 1 USB-A |
| Maximum Output/InputPower | 140W |
| USB-C1 Input | 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-5A, 28V-5A, 140W Max |
| USB-C2 Output | 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-5A, 28V-5A, 140W Max |
| USB-A Output | 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 18W Max |
| Product Dimensions | 172 * 53 * 66 mm |
| Item Weight | 900g |
| Color | Dark Gray |
| Disolay Screen | 1.06*(Dlagond)TFT |
| Material | PC+ABS |
| Battery Pack Rated Energy | 144Wh |
Instock
There are no reviews yet.