Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 120W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, With Flashlight, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, W |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge, Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, Micro USB |
| Output Interface | Double USB, USB-Type C, Micro USB |
| Battery Type | lithium battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Max Input | 120W |
| Function 1 | Charging Animation Pop-Up |
| Function 2 | Mini and Portable Power Banks |
| Function 3 | External Auxiliary Battery Pack |
| Function 4 | With LED Digital Display |
| Compatible iPhone Model 1 | For iPhone12-16 Pro/ProMax/plus |
| Compatible iPhone Model 2 | for Huawei P50 P40 P30 P20 Pro Mate 40 20 30 Pro |
| Compatible iPhone Model 3 | for Samsung S22 S21 S20 Ultra S21 S20 Plus Note 20 10 9 8 5 S10 S9 S8 |
| Compatible iPhone Model 4 | for Xiaomi Mi 14 13 12 11 10 9 8 Redmi Note 12 11 |
Instock
There are no reviews yet.