Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | None |
| Max Output | 18W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | With Flashlight, Charger & Battery in 1 |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C |
| Battery Type | lithium battery, lithium battery |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Item Type | Bags |
| Color (optional) | White/black |
| Input parameters | 5V/2A (Max) |
| Output parameters | 5V/2A (Max) |
| Material | ABS plastic |
| Power | 18.5W |
Instock
There are no reviews yet.