Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | UL |
| Max Output | 35W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C |
| Brand Name | xilecaly |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
| classification | power bank |
| Article number | E61 |
| Cell type | Polymer lithium-ion cells |
| Power capacity | 5000mah 10000mah |
| size | 104.4 * 69.5 * 9mm/16.7mm |
| Main sales regions | other |
| Charging power | PD20W |
| style | Creative design |
| 3C certificate number | 2024010914691089 |
| Magnetic force level | N52 strong magnetic |
| function | Magnetic attraction |
Instock
There are no reviews yet.