Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 100W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, USB |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Ion Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Brand Name | XIAOMI |
| size | 55.4 x 55.4 x 160mm |
Instock
There are no reviews yet.