Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, UL, FCC |
| Max Output | 23w |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge, Built in Cables, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, With plug |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, Special Interface |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C, Wireless Charger |
| Brand Name | ferising |
| Battery Type | lithium battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank, Built-in cable power bank, 3.0 power bank for phone, Pover banks |
| Styple | 15000mah 5A QC3.0+PD (PPS) Type-C 5in1 Multifunctio Charger Power Bank |
| Power bank models | FLS-KP-Super9 |
| function 2 | Magsafe Phone charger pover bank Poverbank |
| function 1 | QC3.0 External Battery bank for Android and IOS Mobile Phones |
| Feature 2 | Universal powerbank USB power bank for iphone 6 6s 7 8 XR XS MAX |
| Feature 1 | Powerbank For Samsung Note 9 8 7 S9 S8 Plus S7 S6 edge+ |
| Feature 3 | PD3.0 Fast Charger Power Bank |
| Feature 4 | Magnetic TYPE C USB Poverbank, Power Pack, Batery Charger |
| Feature 5 | QC 3.0 4.0 2.0 PD VOOC DASH Fast Charge Powerbank |
| Feature 6 | For Xiaomi Mi 9 Redmi Note 7 5 Huawei Mate 20 P30 P20 Pro Power Bank |
| Feature 7 | Portable Battery, Portable Phone Charger, Mobile Phone Power Bank |
| Feature 8 | 15000 mah for lightning iPhone ios portable power bank, power bank |
| Feature 9 | Power bank 15000, charging power bank |
| Feature 10 | Digital Display power bank, external mobile battery |
| Battery | polymer battery 15000mAh |
| Conversion rate | more than 70% |
| Output 1 Watch Wireless | 2W(Only supports for Apple series watches) |
| Output 2 | Type C :5V-3A/9V-2.22A/12V-1.67A (20W Max) |
| Output 3 | USB A:22.5W 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W Max) |
| Output 4 | Magsafe Phone Wireless : 15W 9V/1.67A |
| input 1 | AC 100-240V 0.5A |
| input 2 | Type C 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A 18W |
| Power bank fit 1 | For Samsung S11 S10 S10e S10+ S9 S9+ S8 S8+ S7 s6 edge note 20 10 etc |
| Power bank fit 2 | Powerbank For iPhone SE 2 X XS MAX XR 11 12 13 14 pro max |
| Power bank fit 3 | Powerbank For Huawei Honor 6/7 mate 10 20 30 40 50 |
| Power bank fit 4 | For Huawei P50 P40 Pro P30 Lite mate 30 20 pro P20 P10 P9 Honor |
| Power bank fit 5 | Powerbank For Oneplus 6 6T 7 7T 8 9 10 11 Pro |
| Power bank fit 6 | For Xiaomi Mi 11 9 8 SE 7 6 Mi A1 A2 Mi Max 3 2 mix 2s pocophone f2 f3 |
| Material | ABS + PPS |
| Contain | 1pcs U to C cable +1pcs C to C cable |
Instock
There are no reviews yet.