Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | None |
| Max Output | 35W |
| Shell Material | Metal |
| Features | With Flashlight, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, MiNi USB |
| Output Interface | Four Usb, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.