Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | KC |
| Max Output | 65W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | With Flashlight, Built in Cables, Digital display |
| Support Quick Charge Technology | No |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | Micro USB, USB-Type C |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.