Instock
| Weight | 0.214 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, USB |
| Output Interface | LIGHTNING, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Brand Name | Rocoren |
| ROCOREN Model | Mingjing fast-charging power bank with cable 10000mAh 22.5W |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Name | Mingjing fast-charging power bank with cable 10000mAh 22.5W |
| Material | PC+ABS |
| Capacity | 10000mAh/3.85V/38.5Wh |
| USB-C1/C2 port input | 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A |
| USB-A cable input | 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A |
| USB-C2 port output | 5V/3A;9V/2.22A;10V/2.25A;12V/1.67A |
| USB-A port output | 5V/3A;9V/2A;10V/2.25A;12V/1.5A |
| USB-C cable output | 5V/3A;9V/2.22A;10V/2.25A;12V/1.67A |
| Cable for iPhone output | 5V/2A |
| Total output of port + cable | 5V/3A |
Instock
There are no reviews yet.