Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | UL |
| Max Output | 23w |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge, Digital display, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, Lighting |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C, Wireless Charger |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Brand Name | QHBE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Model | Powerbank |
| Product Name | Magsafe wireless charger |
| Applicable mobile phone | xiaomi / iPhone Or other mobile phones |
| Wireless charging output power | PD 15W |
| Wired charging output power | PD 22.5W |
| Feature 1 | Mobile phone stand design |
| Feature 2 | LED power display |
| Feature 3 | Leather material of rear bracket |
| Capacity | 10000mAh |
| Rated Capacity | 6500mAh (The process of charging will result in energy loss) |
Instock
There are no reviews yet.