Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 25W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, Lighting |
| Output Interface | Double USB, LIGHTNING, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.