Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 100W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | With Flashlight, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C |
| Output Interface | Five USB, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| feature 1 | External battery |
| feature 2 | Portable Charger |
| feature 3 | External Battery Fast Charging |
| feature 4 | Portable Battery |
| feature 5 | Xiaomi Power Bank |
| feature 6 | Portable Mobile Battery |
| feature 7 | portable mobile phone charger |
| feature 8 | Auxiliary Battery |
| feature 9 | Power bank large capacity |
| feature 10 | power bank portable |
| feature 11 | Portable cell phone battery |
| feature 12 | Portable Charger for Mobile Phones |
| feature 13 | Portable Fast Charge Charger |
| feature 14 | Power bank super-fast charging |
| feature 15 | Mobile External Battery Fast Charging |
| feature 16 | xiaomi power bank |
| feature 17 | Fast charging of power bank |
| feature 18 | iPhone Portable Battery |
| feature 19 | Portable Battery Fast Charging |
| feature 20 | Portable mobile phone battery |
| feature 21 | External battery fast charger |
| feature 22 | power bank free shipping |
| feature 23 | battery power bank |
| feature 24 | Portable Power Station |
| feature 25 | High-capacity power bank |
| feature 26 | 100W PD fast charging |
| feature 27 | 160000mah fast charging power bank |
| feature 28 | for iPhone 14 15 13 12 Xiaomi Samsung HUAWEI |
| feature 29 | for laptop |
| feature 30 | USB Type-C PD100W fast charging |
| feature 31 | With LED lighting |
| feature 32 | Multiple output interfaces |
Instock
There are no reviews yet.