Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | pse, CE, FCC |
| Max Output | 25W |
| Shell Material | Metal |
| Features | wireless charge, Digital display, Charger & Battery in 1 |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB |
| Output Interface | Micro USB, LIGHTNING |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.