Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, FCC |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Metal |
| Features | wireless charge, Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB |
| Output Interface | USB-Type C, Wireless Charger |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Supported Phone models | iPhone 8/XS/XR/X/11/12 Pro MAX/13Pro Max/14Pro Max/15 Pro max plus, Samsung S23 ULtra S22 S21 S20, HUAWEI Series, XIAOMI Series |
Instock
There are no reviews yet.