Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 100W |
| Shell Material | Metal |
| Features | With Flashlight, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, USB |
| Output Interface | Double USB, Four Usb, DC, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Applicable models 1 | for HUAWEI |
| Applicable models 2 | for Xiaomi |
| Applicable models 3 | for Samsung |
| Applicable models 4 | for iPhone 15 14 13 12 11 Pro max mini |
| Applicable models 5 | for Tablet laptop notebook |
| feature 1 | mobile phone battery |
| feature 2 | cell phone accessories |
| feature 3 | power bank free shipping |
| feature 4 | portable battery |
| feature 5 | power station |
| feature 6 | portable power bank |
| feature 7 | external battery |
| feature 8 | power bank for iphone |
| feature 9 | electric generator |
| feature 10 | portable power generator |
| feature 11 | portable battery chargers |
| feature 12 | external battery for samsung s21 S22 S23 |
| feature 13 | mobile battery |
| feature 14 | universal battery case type c |
| feature 15 | Power bank for camping Korean type |
| feature 16 | USB C PD100W fast charging |
| feature 17 | 22.5W super fast charging |
| feature 18 | With LED lighting |
| feature 19 | Portable Power Bank Station |
| feature 20 | External auxiliary backup battery |
| feature 21 | Free shipping from overseas warehouses in Ukraine |
| feature 22 | External battery |
| feature 23 | Portable Charger |
| feature 24 | External Battery Fast Charging |
| feature 25 | portable mobile phone charger |
| feature 26 | Auxiliary Battery |
| feature 27 | Power bank large capacity |
| feature 28 | Portable Charger for Mobile Phones |
| feature 29 | Portable Fast Charge Charger |
| feature 30 | Power bank super-fast charging |
| feature 31 | Mobile External Battery Fast Charging |
| feature 32 | Fast charging of power bank |
| feature 33 | Portable Battery Fast Charging |
| feature 34 | Portable Power Station |
Instock
There are no reviews yet.