Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, UL, FCC |
| Max Output | 25W |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Lighting |
| Output Interface | Wireless Charger |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
| Power capacity | 5000mAh, 10000mAh, 30000mAh, 50000mAh |
| Cell type | Polymer lithium ion battery |
| Battery type | Lithium polymer battery |
| item number | Magnetic power bank |
| charging power | 25W |
| Shell material | plastic |
| style | Creative Design |
| classification | Power bank |
Instock
There are no reviews yet.