Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, UL, FCC |
| Max Output | 65W |
| Shell Material | Metal |
| Features | With Flashlight, Digital display, Charger & Battery in 1 |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | Four Usb, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Outdoor High Capacity Power Supply |
| 20000mAh Power Bank | Charging Power Bank |
| Power Charge | Fast Charging |
| Portable External Battery Charger | Portable Power Bank |
| Fast Charging | Support USB Charging |
| Powerbank Charger | 100W Fast Charging |
| charger power bank | power bank ac output |
| power bank battery 20000mah | power bank android |
Instock
There are no reviews yet.