Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 18W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C |
| Brand Name | XIAOMI |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Model | PLM18ZM |
| Size | 150.6 x 72.2 x 26.3mm |
Instock
There are no reviews yet.