Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, Charger & Battery in 1 |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | LIGHTNING, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| capacity | 10000mAh |
Instock
There are no reviews yet.