Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 28 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium Iron Phosphate, LiFePO4 |
| Capacity(Ah) | 28 |
| Model Number | AC180T |
| Brand Name | BLUETTI |
| Voltage | 110V |
| Plug Type | US PLUG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.