Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium Iron Phosphate, LiFePO4 |
| Capacity(Ah) | 108000mAh |
| Model Number | AP400 Portable Power Station |
| Wattage | 500W |
| Brand Name | CTOLITY |
| Voltage | 220V |
| Plug Type | Eu plug |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.